Hlídat bezpečí Vašich dat,
je naší nejvyšší prioritou

Ochrana údajů je zásadním aspektem každého podnikání a je často citlivým tématem. Ochranu vašich údajů bereme velmi vážně, a proto pracujeme podle evropského standardu GDPR.

Ukládání a ochrana dat GDPR

Naše datové centrum se nachází v EU a odpovídá datovým požadavkům Evropské unie, Evropského hospodářského prostoru, Švýcarska a Velké Británie. Všechny informace jsou při přenosu šifrovány a některá citlivá pole jsou šifrována v databázi.

Soukromí

Neprodáváme, nesdílíme ani neobchodujeme s žádnými údaji o zákaznících. Vaše údaje a informace o vaší společnosti nejsou na prodej a nikdy nebudou. Přístup k údajům o zákaznících je omezen na jednotlivce, kteří tento přístup potřebují k plnění svých úkolů.

Dostupnost

Naše služba využívá nejmodernější technologie pro zajištění dostupnosti naší služby, dokážeme Vám tak zajistit že i v kritických chvílích tu pro Vás naše služba bude a to díky dostupnosti na 99,8% času, kterou Vám dokážeme zajistit naším SLA (Service Level Agreement).

Šifrování

Veškerou komunikaci mezi částmi systému šifrujeme podle nejmodernějších standardů a kryptografických protokolů za pomocí technologií TLS/SSL za využití 256bitového šifrování.

Rychlost

Naši službu stavíme na nejmodernějších a nejrychlejších technologiích, protože víme jak je rychlost služby důležitá. Díky CDN (Content Delivery Network) je naše služba k dispozici kdekoliv na světe stejně rychle, jako byste seděli u našeho serveru.

Mazání dat

Veškerá data o zákaznících jsou uložena v naší databázi. V současné době je proces mazání údajů zákazníka manuální. Po obdržení platného požadavku na smazání údajů odstraníme  údaje zákazníka do čtrnácti dnů. Tato odstraněná data již nebudou po dvou týdnech přítomna v zálohách databáze.