Nižší náklady. Vyšší produktivita.
Spokojenější zaměstnanci.

Věříme, že směnný provoz se dá řídit lépe. Zavedené postupy radikálně vylepšujeme tím, že automatizujeme proces plánování. Ale hlavně plánujeme tak, aby směny vyhovovaly lidem.

Pokles nákladů obětovaných příležitostí a zvýšení produktivity zaznamenáte okamžitě. Z vyšší spokojenosti zaměstnanců a jejich loajality budete těžit dlouhodobě.

Spokojení zaměstnanci

Nesnižujte si morálku zaměstnanců kvůli špatně roloženým směnám. Každý se stejně bude snažit nechtěné směny zbavit a Vám to jen vygeneruje další práci a zbytečné náklady.

Spravedlivě

Personalizované směny

Mileniálové očekávájí flexibilitu, zaměstnanci s dětmi zase potřebují sladit pracovní život s rodinným. Možnost spolurozhodovat o svém plánu směn uvítají všichni. V Dayswaps mohou zadat, kdy si nepřejí mít směny a výsledný rozpis tak bude přizpůsobený jejich potřebám.

časové preference zaměstnanců
Zaměstnanci mění směny pomocí aplikace

Rychle

Flexibilita

Přes aplikaci si zaměstnanci mohou jednoduše měnit směny mezi sebou. Každý tak má možnost zajít si k doktorovi nebo na třídní schůzky aniž by to nějak ovlivnilo provoz nebo pracovní fond zaměstnanců.

Snadno

Lidský přístup

Zaměstnanci právem očekávají, že aplikace které musí používat v práci budou stejně uživatelsky přívětivé jako ty, které mají normálně. Náš systém zvládne používat každý kdo umí klikat myší v počítači nebo prstem na telefonu.

Harmonogram směn v mobilu
plán směn a zdraví zaměstnanců

Chytře

Přecházejte přetížení

Špatně naplánované směny mají negativní dopad nejen na zdraví, psychiku a osobní život zaměstnanců, ale způsobují i vyšší nemocnost a fluktuaci. S naším programem naplánujete směny podle potřeb lidí a získáte tak pověst atraktivního zaměstnavatele.

Produktivní manažeři

Řídit směnný provoz je samo o sobě náročné. Osvoboďte vedoucí pracovníky od neproduktivních činností a dopřejte jim čas na činnosti s větší přidanou hodnotou.

automatický plánovač směn pro více lokalit

Produktivita

Osobní asistent

Dayswaps hlídá veškeré zákonné podmínky a naplánuje směny tak, aby vyhovovaly zaměstnancům. Jediné, co musí manažer udělat je zadat programu požadavky na směny. Méně času stráveného plánováním znamená více času na zákazníky a tým.

Flexibilita

Business na prvním místě

Změny či úpravy plánu se s využitím automatizace dají řešit daleko rychleji. Manažeři tak budou mít větší flexibilitu přizpůsobit harmonogram aktuálním požadavkům provozu.

plánování směn na míru vašemu podniku

Focus

Méně papírování

Z programu jednoduše vyexportujete podklady pro mzdy v přehledné excelové tabulce. Ještě větší snížení administrativních nákladů docílíte, pokud Dayswaps přes API propojíte s Vaším mzdovým či docházkovým systémem.

Optimalizace nákladů

Neztrácejte čas vyplňováním tabulek. Všechna data potřebná pro vyhodnocení vytíženosti jednotlivých pracovníků, přehled absencí i přesčasů či podklady pro výpočet mezd máte v aplikaci. Plus celou historii Vašeho podniku.

Aktuálně

Méně neplánovaných absencí

Zmatky a nedorozumění vymizí, když je plán směn vždy aktuální, dostupný kdykoliv a odkudkoliv. Již nebudete mít výpadky z důvodu, že by někdo nepřišel na směnu, protože o ní nevěděl.

online plán směn
Zaměstnanec žádá o přesunutí či zrušení směny

Efektivně

Komunikace a transparentnost

Program odstraňuje fyzické a hlavně mentální bariéry mezi zaměstnancem a manažerem i mezi zaměstnanci navzájem. Každý má relevantní informace v reálném čase a případné problémy se tak mohou řešit hned jak vzniknou a ne až když se dostanou na světlo boží.

Korektně

Objektivně lepší plánování

Ani ten nejrychlejší směnný manažer nedokáže propočítat a porovnat 250.000 kombinací za vteřinu a brát přitom v úvahu desítky informací z různých zdrojů. Náš program to umí. Už se vám nebude stávat, že někdo má pocit nespravedlnosti, protože vyfasoval všechny víkendové směny.

Aplikce na automatické plánování směn
plán směn pro kontrolu z inspektorátu práce

Správně

Inspektorát práce

Kontrola nepotěší nikoho. S Dayswaps můžete zůstat v klidu, protože plán směn máte v souladu se zákoníkem práce. Historii směn máte v systému, takže nemusíte nic složitě dohledávat a celou kontrolu si odbudete rychle.

Vyzkoušejte si aplikaci z pohledu manažera

Připravili jsme pro Vás demo verzi, aby jste si mohli vše osahat naživo. Staňte se na chvíli manažerem oblíbené kavárny Nebe a přesvědčte se, jak je plánování a řízení směn s Dayswaps jednoduché. Demo odemknete zadáním emailu.