Chytřejší plánování směn pro Váš provoz.
Méně operativy pro Vás.

S Dayswaps ušetříte čas, odstraníte chybovost a zredukujete chaos v průběhu celého plánovacího cyklu. Budete mít více času na řízení provozu, Vaši zaměstnanci budou spokojenější a výkonnější.

Plánujeme podle Vašich pravidel

Každý podnik je jedinečný a my se nebudeme plést do toho jak mají Vaše směny fungovat. Plánujeme podle pravidel, která si nastavíte. 

Harmonogram směn vytvořený podle Vašeho zadání, můžete upravovat dle libosti. Dokud plán ladíte, nikdo o něm neví. K zaměstnancům se dostane, až se rozhodnete poslat ho do světa.

Vytvoření a oznámení rozvrhu

Díky chytřejšímu plánování zvládnete vytvořit rozvrh směn rychleji a bez chyb. Váš čas tak budete moci využít k činnostem s větší přidanou hodnotou.

Automatizace

Zautomatizujeme plánování

Každý měsíc Vám ušetříme spoustu času, protože nebudete muset rozdělovat zaměstnance na směny ručně. Stačí definovat směny. My porovnáme všechny varianty a každou směnu obsadíme zaměstnancem, který je optimální z pohledu celkového pracovního vytížení, nedostupnosti, úrovně zkušeností, pravidelnosti směn, typu pracovního poměru a dalších relevantních kritérií. 

Harmonogram služeb připravíte podstatně rychleji, i když se rozhodnete plánovat manuálně. Dayswaps integruje všechny podstatné informace a tak už nebudete muset přeskakovat mezi emaily, SMSkami, messengerem a mzdovým systémem, aby jste zjistili plánované dovolené, úvazek anebo spočítali zákonné volno od poslední směny.

Automatické plánování směn
Software pro hlídání zákoníku práce

Zákoník

Ohlídáme zákoník práce

Jako Anděl strážný hlídáme dnem i nocí, aby se naši zákazníci nedostali do konfliktu s předpisy. Pokud bude třeba s ohledem na provozní důvody nějakou podmínku porušit, upozorníme Vás na to již v průběhu přípravy plánu. Vy rozhodnete jak s danou skutečností naložit.

Komunikace

Zjednodušíme komunikaci

Hotový plán směn pošlete zaměstnancům jedním klikem. Záleží jen na každém z nich, jestli bude chtít dostávat informace emailem, SMSkou, messengerem, přes WhatsApp či v aplikaci. Stejně jednoduše oznámíte zaměstnancům i každou změnu plánu. Kdykoliv, kolikrát bude třeba.

To samé platí i pro zaměstnance, kteří přímo z aplikace či messengera mohou požádat o odebrání nebo výměnu směny. Zmatky nehrozí, protože všechny podstatné informace jsou na jednom místě a vždy aktuální.

Harmonogram směn v mobilu

Změny a úpravy plánu

Ani ten nejlepší plánovač neumí předvídat budoucnost a při práci s lidmi to platí dvojnásob. Zajistíme, že všechny operativní změny proběhnou rychle, bez zmatků, zato s optimálním výsledkem.

automatizované výměny směn mezi zaměstnanci

Výměny

Zefektivníme výměny směn

Dayswaps umožňuje zaměstnancům, aby si směny jednoduše měnili mezi sebou. Vy máte přehled o každém kroku, ale jediné co musíte udělat je schválit výměnu když se dva zaměstnanci mezi sebou přes aplikaci dohodnou. Nemusíte nikoho obvolávat, zaměstnanci mají větší flexibilitu a fungování provozu je zajištěno.

Provoz

Zrychlíme přidávání
i výměny směn

Již žádné škrtání či přepisování – Váš plán služeb je online. Směny tak můžete přidávat či odebírat dle aktuálních potřeb provozu. My neustále hlídáme zákoník práce a zaručujeme informovanost zaměstnanců s ohledem na aktuální verzi plánu. Nikdo se už nebude moci vymlouvat “že o tom nevěděl”.

Přidávání, rušení a úprava směny v plánovacím programu
Přidávání nováčků do harmonogramu směn

Zaměstnanci

Urychlíme náběh nováčků

Novému zaměstnanci pošlete odkaz, přes který se do aplikace zaregistruje a ihned máte k dispozici jeho telefon, email, plánované  nepřítomnosti a časové preference. Stačí nováčka přiřadit na pozici a ihned jej můžete zařadit do aktuálního plánu směn.

Výkazy, reporty a podklady pro mzdy​

Neztrácejte čas vyplňováním tabulek. Všechna data potřebná pro vyhodnocení vytíženosti jednotlivých pracovníků, přehled absencí i přesčasů či podklady pro výpočet mezd máte v aplikaci. Plus celou historii Vašeho podniku.

Export

Podklady pro výpočet mezd

Potřebujete tady něco posunout a jinde zase vyměnit, protože v tom shonu nebyl čas operativně upravovat plán? Přidat sick day nebo mimořádnou směnu?

Plán směn - excelový export pro výpočet mezd

Vyzkoušejte si aplikaci z pohledu manažera

Připravili jsme pro Vás demo verzi, aby jste si mohli vše osahat naživo. Staňte se na chvíli manažerem oblíbené kavárny Nebe a přesvědčte se, jak je plánování a řízení směn s Dayswaps jednoduché. Demo odemknete zadáním emailu.