Aplikace na rozpis směn

Dayswaps vytvoří rozpisy směn dle kapacitních potřeb provozu a časových preferencí pracovníků. Program zajistí rozeslání plánů zaměstnancům, aktualizace změn i výměny směn. 

Program pro plánování směn

Aplikace na rozpis směn

Dayswaps vytvoří rozpisy směn dle kapacitních potřeb provozu a časových preferencí pracovníků. Program zajistí rozeslání plánů zaměstnancům, aktualizace změn i výměny směn. 

Rychlejší a jednodušší plánování

S naším programem ušetříte čas při tvorbě rozpisů i během operativních aktualizací.

Snadné vytváření směn

Směny určují kapacitní požadavky provozu. Můžete je naklikat jednu po druhé, nakopírovat z předchozího období, hromadně vložit ze šablon či pomocí směnných cyklů.

Vytvoření směny v programu
Automatické plánování směn v programu

Rozpisy směn na míru

Plánujte způsobem, který Vám nejvíce vyhovuje. Kombinujte dle potřeby: cykly (turnusy), automatické rozplánování, nabídnutí směn zaměstnancům či přiřazení směny konkrétnímu pracovníkovi.

Rychlé úpravy plánu

Přidávejte, rušte a upravujte směny kliknutím myši. Když jste s úpravami hotovi, stačí změny potvrdit a program ihned zaktualizuje plány všech zúčastněných.

nabízení směn zaměstnancům
zadání nedostupností v plánovači směn

V souladu s potřebami zaměstnanců

Zaměstnanci zadávají časové preference (dostupnosti či nedostupnosti) přímo do aplikace. Plán směn zohlední jejich potřeby a oni tak budou v práci spokojenější.

Přehledný rozpis směn

Dle potřeby snadno přepínáte mezi měsíčním, týdenním a denním zobrazením. Plánované směny si seřadíte podle jména zaměstnanců, pozice, lokality, typu smlouvy či denní doby.

zobrazení plánu směn měsíc-týden-den
plán směn v mobilu

Vždy dostupný, pořád aktuální

Každý zaměstnanec má plán směn ve své aplikaci. Program všechny plány automaticky synchronizuje, takže každý má k dispozici aktuální informace.

Přesvědčte se sami, jak snadné může plánování směn být.

Nebo nám zavolejte na +420 228 225 058 a domluvte si termín předvedení programu.

Dayswaps umí víc než jen plánovat směny

Ušetříme Vám čas i při výměnách směn, hlídání zákonných podmínek a komunikaci se zaměstnanci. 

Snadné výměny směn

Když zaměstnanec potřebuje směnu vyměnit, nemusí s tím obtěžovat vedoucího. Stačí směnu označit a program osloví vhodné náhradníky, směnu vymění a zaktualizuje plány.

výměny směn mezi zaměstnanci
hlídání zákoníku práce a hodin

Hlídání zákoníku práce

Povinné přestávky, volno mezi směnami, fond pracovní doby, 300 hodin u DPP...Zákoník práce nemusíte nosit v hlavě, program plány automaticky kontroluje a v případě problému Vás upozorní.

Jednoduché oznámení plánu

Plán směn rozešlete zaměstnancům jedním kliknutím. Každý vidí své směny v aplikaci, dostane je na email i messenger. Stejně snadno oznámíte jakékoliv změny plánu.

poslání plánu směn zaměstnancům