Vše, co potřebujete
pro plánování a řízení směnného provozu

Náš software Vám vyřeší nejen samotné plánování a řízení směn, ale i komunikaci se zaměstnanci, splnění zákoníku práce a reporting. Ušetřený čas můžete věnovat rozvoji businessu, týmu nebo sebe.

Plánování pracovních směn
Automatické plánování pracovních směn

Plánování

Automatické plánování

Neztrácejte čas manuálním přiřazováním zaměstnanců na směny. Nastavte pozice, definujte kapacitní potřeby provozu a naplánování směn přenechte automatickému plánovači. Software porovná různé alternativy rozdělení směn a tu optimální Vám předloží ke schválení.

Plánování

Manuální plánování

Když už předem víte, jaké zaměstnance chcete mít na konkrétních směnách. Software Vás v případě problému (nedostupnost, konflikt se zákoníkem práce atd.) upozorní a navrhne vhodnější variantu. Koho na směnu nakonec přiřadíte ale zůstává na Vašem rozhodnutí.

Zadávání nedostupností zaměstnanců do plánu směn
Software pro hlídání zákoníku práce

Plánování

Hlídač zákoníku práce

Povinné přestávky v práci, maximální týdenní pracovní doba, nepřetržitý odpočinek mezi směnami… Plán směn musí splnit tolik podmínek! Náš software Vám ohlídá zákoník práce ať zaměstnáváte HPP, DPP, DPČ anebo nezletilé.

Komunikace

Informovaní zaměstnanci

Email, WhatsApp, SMS, messenger, aplikace… Každý preferuje něco jiného. Nechte zaměstance zvolit jakým způsobem chtějí dostávat zprávy a upozornění o změnách. Ostatní nechte na Dayswaps a budete mít jistotu, že každý má vždy relevantní a aktuální informace.

Automatická komunikace směn zaměstnancům
Automatizované výměny směn mezi zaměstnanci

Řízení

Automatizované výměny směn

Onemocněl vám zaměstnanec? Potřebuje si někdo prohodit směnu z rodinných důvodů? Neztrácejte čas sháněním náhradníků. Na uvolněné nebo nově vzniklé směny najdeme vhodné kandidáty, oslovíme je a získáme jejich vyjádření. Na Vás bude jen výměnu schválit.

Řízení

Časové preference zaměstnanců

Někdo potřebuje vyzvedávat děti ze školky, jiný chodí dopoledne na přednášky, někdo zase večer na trénink. A každý jede někdy na dovolenou. Nechte zaměstnance nastavit v aplikaci časové preference. Budou spokojenější, protože dostávají směny jak jim to vyhovuje.

Plánování směn s ohledem na preference zaměstnanců

Legislativa

Bez starostí s GDPR

Jména zaměstnanců a další informace jsou u nás v bezpečí. Přístup k osobním údajům mají pouze manažeři a vedoucí, kteří jsou k tomu společností oprávněni. Od zaměstnanců získáváme souhlas se zpracováním osobních údajů při registraci v rámci akceptace všeobecných obchodních podmínek.

Export plánu směn pro reporty

Reporty

Statistiky, přehledy či výkazy

Počty víkendových směn, odpracovaná doba, vytíženost jednotlivých zaměstnanců či jejich absence. Ať už potřebujete podklady pro mzdovou účtárnu nebo výkaz pro šéfa, v Dayswaps máte vše připraveno v přehledných tabulkách. Stačí vyexportovat do excelu anebo vytisknout.

Lokality

Více poboček či týmů

Plánujete směny pro několik poboček, výrobních linek nebo nákladových středisek? Půjčování zaměstnanců mezi jednotlivými lokalitami zajistí, že zaměstnanci budou tam, kde jsou právě potřeba. Váš business tak pojede vždy na plný výkon.

Plánování směn po pobočkách
Dayswaps - nejlepší program pro plánování směn
Dayswaps naplánuje směny rychleji než excelová tabulka a přesněji než mzdové či docházkové programy.
Zajistí 100% informovanost každého zaměstnance ať už používá sociální média,
email, mobilní aplikaci nebo staré dobré SMSky.