Plánovač směn pro všechny typy provozů

Vyzkoušejte si automatické plánování na 30 dní zdarma

Měsíčně

Malý podnik

do 30 zaměstnanců
39 měsíc / Zaměstnanec
  •  

Automatické plánování a řízení směn, včetně komunikace

2 a více provozoven

do 200 zaměstnanců
65 měsíc / zaměstnanec
  •  

Plánování po lokalitách, půjčování zaměstnanců mezi pobočkami

Veškeré funkce jako Malý podnik plus:

Velký podnik

nad 200 zaměstnanců
dle dohody -
  •  

Plánování směn na míru Vašemu podniku

Volba funkcí podle potřeby plus: 

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Jste nezisková organizace? Používání aplikace máte zdarma. Kontaktujte nás prosím.

Záruka vrácení peněz

Pokud nebudete v rámci předplatného s aplikací spokojeni

Nevíte zda bude plánovač směn přínosný
ve Vašem provozu?

Nechte si aplikaci nezávazně předvést!

nebo nám zavolejte na
+420 228 225 058 (Po-Pá, 9-17h)

Všechny úrovně obsahují

Zákaznická a technická podpora

Export plánu do Excelu

Zadávání nedostupností / dostupností

Denní / týdenní / měsíční statistiky

Tisk plánu směn

Plán směn ve Facebook Messengeru

Mobilní apka pro zaměstnance

Napojení aplikace na pracovní kalendář

Dostupná rozšíření

Plány směn posílané SMS

Plán směn v aplikaci WhatsApp

Rozšíření dle Vašich potřeb

Často kladené dotazy​

Plánování a zákoník práce

Manuální plánování směn

Zaměstnance přiřazujete na směny manuálně. Aplikce Vám nabídne seznam vhodných kandidátů s ohledem na druh úvazku, počet odpracovaných hodin v daném období a nedostupnost konkrétního zaměstnance.

Automatický plánovač

Nadefinujete směny a vyberete plánovací období. Automatický plánovač propočítá různé varianty obsazení směn a nejlepší Vám nabídne. Návrh skontrolujete, případně upravíte. Jakmile návrh schválíte, odešlou se informace automaticky všem zaměstnancům, kterých se to týká.

Hlídač zákoníku práce

Aplikace automaticky zohledňuje omezení vyplývající ze zákoníku práce. V rámci plánování Vás upozorníme na možná rizika (překročení úvazku, nedostatečné pauzy mezi směnami apod.) a Vy se rozhodnete, jak s danou informací naložíte.

Zaměstnanci a komunikace

Automatizovaná komunikace

Pusťe z hlavy starosti ohledně informování zaměstnanců o nových směnách či změnách plánu. Každý si nastaví jak chce dostávat zprávy - v aplikaci, emailem nebo na Facebook messenger - a Vy budete mít jistotu, že všichni máji ohledně svých směn aktuální informace.

Burza směn

Preferujete, aby si zaměstnanci směny rozebrali sami? Stačí oznámit, že je burza otevřená! Každý zaměstnanec zároveň může nabídnout svou směnu, pokud ji chce odebrat či vyměnit. Burzu využijete i v situaci, kdy Vám někdo nečekaně vypadne (př. nemoc).

Nedostupnost zaměstnanců

Zaměstnanci si nastaví, kdy nechtějí nebo nemohou dostávat směny. Například dovolená, školení, plánovaná nemocenská. Využijete i v případě studentů, kteří mají dopoledne přednášky nebo rodičů s malými dětmi, kterým brzo zavírá školka.

Pobočky + technická podpora

Neomezený počet poboček

Každý manažer může spravovat libovolný počet poboček (anebo týmů). Plánování směn probíhá vždy na úrovni konkrétní pobočky (týmu). Zaměstnanci mají svou domácí pobočku (tým), ze které mohou být zapůjčeni na směny do jiné pobočky.

Půjčování zaměstnanců mezi pobočkami

Nemůžete směnu obsadit vlastním zaměstnancem? Půjčete si ho z jiné pobočky! Dayswaps automaticky najde a osloví vhodné kandidáty z ostatních poboček. Zároveň zjistí, kdo z nich má o nabízenou směnu zájem. Na Vás bude pouze kandidáta schválit.

Technická podpora

Naše oddělení podpory zákazníků ve spolupráci s programátory se snaží o co nejrychlejší řešení problémů. Našim cílem je, aby vše fungovalo jak má a Vy se mohli plně soustředit na řízení businessu a Vašich týmů.

Aplikace na míru

Vývoj funkcí na míru

Potřebujete nějakou speciální funkcionalitu? Nebo naopak nechcete, aby Vaši zaměstnanci měli přístup ke všem funkcím aplikace? Dejte nám vědět a naši programátoři se s tím rádi poperou.

Integrace s existujícími systémy

Naše aplikace je plně komaptibilní. Ať se jedná o mzdové, účetní, personální či docházkové systémy, zajistíme Vám plně automatizovaný přenos informací.

Dayswaps je aplikace, která podnikům automatizuje plánování směn. Manažerům šetří čas a nervy spojené s agendou řízení směn. Zaměstnancům zajišťuje okamžitou informovanost o novinkách a změnách, které se jich týkají.

Aplikaci mohou používat k efektivnímu plánování směn malé, střední i velké firmy v pohostinství a hotelnictví, obchodě, dopravě, výrobě. Dále call centra, nemocnice a ostatní typy směnných provozů..

Cena se odvíjí od počtu zaměstnanců zadaných v aplikaci. Jeden zaměstnanec stojí 30 Kč na měsíc. Pokud zaměstnance v průběhu měsíčního předplatného přidáte nebo odeberete, rozdíl se dorovná při platbě na další období. Pokud máte v aplikaci méně než 6 zaměstnanců, za používání nic neplatíte. Neziskové organizace mají aplikaci zdarma bez ohledu na počet uživatelů.  

Přejít na placené předplatné můžete kdykoli v rámci zkušebního období buď přímo v aplikaci nebo prostřednictvím emailu, který Vám ke konci 30denní bezplatné lhůty zašleme. Všechny směny, pozice i zaměstnance, s kterými jste v rámci zkušebního období plánovali budete mít nadále k dispozici.   

Přidejte další zaměstnance a normálně pokračujte v práci. Mezitím Vám na email pošleme instrukce k platbě. Uhradit předplatné můžete podle instrukcí v emailu anebo k tomu budete vyzváni při dalším přihlášení do aplikace.  

V nastavení zaměstnanců zvolíte typ provozu – jednosměnný, dvojsměnný, trojsměnný. Aplikace při plánování směn bude u zaměstnanců ve vícesměnných provozech automaticky počítat se všemi podmínkami zákoníku práce (př. minimální délka přestávky mezi směnami).   

Do aplikace budete mít po omezenou dobu nadále přístup, ale nebudete moci plánovat nové směny či měnit stávající. Zaměstnanci mají do své aplikace rovněž přístup, ale nemohou směny měnit či žádat o jejich zrušení.   

Platíte pouze za zaměstnance, pro které v daném období potřebujete plánovat. Dočasně deaktivovat můžete např. zaměstnance na dlouhodobé nemocenské nebo ženy na mateřské a po návratu zpět do práce je pouze zaktivujete. Během deaktivace za zaměstnance neplatíte.

Platba se automaticky strhne z Vaší karty, kterou jste zadali na začátku. Předplatné na další období se platí vždy ke stejnému datu (např. každého osmého v daném měsíci). Vaše předplatné trvá dokud ho nezrušíte. Pokud nemáte nastavenou platební kartu, pár dnů před koncem současného předplatného Vám pošleme fakturu na další období.

Kontaktujte nás a domluvíme se na způsobu úhrady předplatného dle Vašich preferencí (např. fakturace). 

Předplatné se vypočítá ze zaměstnanců, které máte v daný moment v aplikaci. Pokud v průběhu období zaměstnance přidáte nebo uberete, rozdíl se Vám dorovná při platbě předplatného na další období. Účtujeme pouze poměrnou část podle počtu dní, kdy byl zaměstnanec zadán v aplikaci.  

Aplikace plánuje směny pro všechny typy úvazků vycházejících ze zákoníku práce: HPP, DPP, DPČ. Můžete plánovat pro brigádníky, agenturní zaměstnance i nezletilé. A samozřejmě vše kombinovat – např. páteřní směny obsadíte kmenovými zaměstnanci a zbytek doplníte brigádníky.

Nadále využíváte aplikci a při platbě předplatného na další období Vám přičteme poměrnou částku (podle počtu dní) za nově přidané zaměstnance.

Dayswaps nápověda

Detailní články a videonávody na používání aplikace